تشکل تخصصی صادرات

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس با اشاره به صادرات 4 برابری شهرک‌های صنعتی استان در سال 96 نسبت به سال 95، گفت: ارزش مالی این میزان صادرات در سال گذشته، حدود چهار هزار دلار برآورد شده است.

احد فتوحی صبح چهارشنبه 19 اردیبهشت در همایش تخصصی مدیران حقوقی شرکت شهرک‌های صنعتی کشور که با حضور معاون وزیر صنعت و به میزبانی استان فارس برگزار شد، بیان کرد: در سال گذشته موفق به اتصال 240 واحد صنعتی به شبکه فاضلاب شدیم که در این باره بیش از 88 جلسه پایش برگزار شد.

وی حمایت از 265 وحد صنعتی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی را از اقدمات شاخص شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در سال گذشته اعلام کرد و افزود: در سال 96 مشوق‌های 60 تا 90 درصدی مالی برای نواحی و شهرک‌های صنعتی اعمال شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان اینکه 61 شهرک صنعتی در استان وجود دارد که حدود 40 مورد آن در نواحی محروم واقع شده، خاطرنشان کرد: با ارائه مشوق‌هایی تلاش شد تا جهت تداوم فعالیت، حمایت مالی شرکت را به دنبال داشته باشند.

فتوحی همچنین تعین تکلیف 170 قرارداد ک برگ و آزادسازی پنج هکتار از اراضی راکد را از دیگر دستاوردهای مهم این شرکت در سال 96 برشمرد.

انجمن صادرکنندگان صنعتی ، معدنی و خدمات مهندسی

کانال تلگرامی : برای عضویت در کانال کلیک کنید

وب سایت:www.examie.org

تلفن :88832523

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *