تشکل تخصصی صادرات

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس با اشاره به صادرات ۴ برابری شهرک‌های صنعتی استان در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵، گفت: ارزش مالی این میزان صادرات در سال گذشته، حدود چهار هزار دلار برآورد شده است.

احد فتوحی صبح چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت در همایش تخصصی مدیران حقوقی شرکت شهرک‌های صنعتی کشور که با حضور معاون وزیر صنعت و به میزبانی استان فارس برگزار شد، بیان کرد: در سال گذشته موفق به اتصال ۲۴۰ واحد صنعتی به شبکه فاضلاب شدیم که در این باره بیش از ۸۸ جلسه پایش برگزار شد.

وی حمایت از ۲۶۵ وحد صنعتی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی را از اقدمات شاخص شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در سال گذشته اعلام کرد و افزود: در سال ۹۶ مشوق‌های ۶۰ تا ۹۰ درصدی مالی برای نواحی و شهرک‌های صنعتی اعمال شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان اینکه ۶۱ شهرک صنعتی در استان وجود دارد که حدود ۴۰ مورد آن در نواحی محروم واقع شده، خاطرنشان کرد: با ارائه مشوق‌هایی تلاش شد تا جهت تداوم فعالیت، حمایت مالی شرکت را به دنبال داشته باشند.

فتوحی همچنین تعین تکلیف ۱۷۰ قرارداد ک برگ و آزادسازی پنج هکتار از اراضی راکد را از دیگر دستاوردهای مهم این شرکت در سال ۹۶ برشمرد.

انجمن صادرکنندگان صنعتی ، معدنی و خدمات مهندسی

کانال تلگرامی : برای عضویت در کانال کلیک کنید

وب سایت:www.examie.org

تلفن :۸۸۸۳۲۵۲۳

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *