تشکل تخصصی صادرات
سوال نماینده بجنورد از وزیر صنعت، معدن و تجارت در دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

به گزارش انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی به نقل از ایسنا، جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس، دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد.سوال از وزیر صمت در دستور کار مجلس

سوال محمد وحیدی نماینده بجنورد از وزیر صنعت، معدن و تجارت، گزارش کمیسیون برنامه و بودجه ومحاسبات درمورد. آخرین وضعیت ثبت اطلاعات کارکنان دستگاهها در سامانه‌های «پاکنا» و «ثبت حقوق و مزایا» و گزارش کمیسیون. کشاورزی، آب و منابع طبیعی مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت جهاد کشاورزی در مورد عملکرد سازمان. حفظ نباتات در دستور مجلس قرار دارد.

سوال از وزیر صمت در دستور کار مجلس

گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹، گزارش. کمیسیون اجتماعی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان تأمین اجتماعی در حوزه انتصابات و نحوه. مدیریت شرکتهای وابسته خصوصاً شستا، گزارش کمیسیون فرهنگی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت ورزش و جوانان در مورد عملکرد فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران و ادامه بررسی طرح دوفوریتی اصلاح جدول۴-۲۴ محرومیت‌زدایی(جداول منابع و مصارف تبصره۱۴)قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور و طرح توسعه و مانع زدایی از صنعت برق کشور از دیگر موارد کاری مجلس است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *