تشکل تخصصی صادرات

 

کارگروه تخصصی صادراتی

هدف از کار مشارکتی در یک تشکیلات، خلق فضای جدید در جهت تعامل متقابل و معنی‌دار بین اعضاء آن تشکیلات است. بدین معنی که همکاری بین اعضاء در کل فرایند برنامه‌ریزی و اجرا صورت گیرد تا اهداف پیش‌بینی شده تحقق یابد. از آن جایی که تشکل‌ها بر مدل کار مشارکتی بنا نهاده شده‌اند، لذا باید تشکیلاتی منسجم و مشارکتی را طراحی و تدوین نمود تا بتوان از حداکثر نیروی انسانی تشکل و اعضای آن استفاده کرد و بدین ترتیب فرصتی فراهم آید تا هر فرد علاقمند حداکثر توان و فکر خود را در اختیار تشکل قرار دهد. در این میان نقش کارگروه‌ها به دلیل ماهیت تخصصی خود و تعدد آن از اهمیت خاصی برخوردار است و این امر را محقق می‌سازد. به همین دلیل انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی اقدام به تشکیل کارگروه‌ تخصصی صادراتی نموده است و در نظر دارد تا این کارگروه به مثابه یک اتاق فکر هر چه گسترده‌تر و هدفمندتر و بر حسب ضرورت، به صورت جلسات ماهانه یا فصلی برگزار نماید.

فلسفه تشکیل این کارگروه‌، احصاء مشکلات صادراتی، گمرکی، مالی و مالیاتی و جلب مشارکت اعضا در این زمینه ها و رفع موانع در سازمان‌های ذیربط می‌باشد. این خدمات کاملا رایگان و فقط به اعضای انجمن ارائه می‌گردد.

 

  Learn how your data is processed.

  محل انجمن
  متن راهنمای خود را در اینجا اضافه کنید

  آدرس: تهران – خیابان کریمخان زند – بین ماهشهر و خردمند جنوبی – جنب بانک رفاه – ساختمان ۱۰۲ – طبقه ۶ – واحد غربی       کد پستی: ۱۵۸۴۷۷۴۸۴۸

  تلفن : ۸۸۸۳۲۵۲۳-۰۲۱
           ۰۲۱-۸۸۸۳۲۵۲۸

  فکس: ۸۸۸۴۴۷۰۳-۰۲۱