بیست و پنجمین نمایشگاه دماغه سبز
برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه دماغه سبز

جزییات برگزاری نمایشگاه بر اساس اطلاعات دریافتی از طرف سفارت جمهوری اسلامی ایران – داکار اعلام شده است.

کالاهای بازار، رقابت پذیری، و اعتماد آفرینی بین شرکت ها. صاحبان غرفه ها مشتمل بر سازندگان، صادر کنندگان، وارد کنندگان، مذاکره کنندگان، فروشندگان، ارائه دهندگان خدمات و نمایندگان نهادها هستند و بازدید کنندگان شامل کارآفرینان، متخصصان، تجار و نمایندگان نهادها هستند.
در این نمایشگاه ۱۳۰ دارنده غرفه در ۲۳۰ غرفه به عرضه کالاهای خود می پردازند. بیش از ۱۳۰۰۰ بازدید کننده از کشورهای اتریش، چین، اسپانیا، امریکا، موریتانی، پرتغال، سئویس، لمان و کشورهای عض. اکواس در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی دماغه سبز (2022 FIC) از ۱۶ لغایت ۱۹ نوامبر ۲۰۲۲ در جزیره سائو ویسنت در شهر میندلو برگزار می شود. در این نمایشگاه، سرمایه گذاران در عرصه های متفاوت و از کشورهای مختلف شرکت می کنند. این نمایشگاه با شعار «۲۵ سال فرصت آفرینی تجاری در دماغه سبز» با تاکید بر نوآوری، بازاریابی مجازی و نمایانی بیشتر در بازارهای محلی، ملی و بین المللی و با هدف هم افزایی تلاش ها بین شرکای دولتی و خصوصی و با رویکرد غلبه بر پیامدهای منفی بحران های جهانی به ویژه در زمینه تولید، دسترسی به کالاها، کیفیت کالاها، قیمت ها، حمل و نقل، تامین این نمایشگاه شرکت می کنند.

علاقمندان به اجاره غرفه باید در حین ثبت نام پنجاه در صد مبلغ و ما بقی را حداکثر تا تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۲۲ پرداخت کنند. متراژ غرفه ها ۳ در ۳ و با ارتفاع ۲/۴۰ متر است. غرفه ها دارای امکاناتی از قبیل تابلوی پی وی سی سفید و موکت خاکستری است.

امکان اجاره لوازم غرفه از قبیل صندلی، مبل و میز وجود دارد. ایمیل برای ثبت نام: info@fic.cV و  afortes@fic.cy تلفن: 00238-2321822 00238-9280000 ضمنا امکان رزرو و اسکان در هتل های اوآسیس پورتو گراند، دون پاچو و میندل در این شهر وجود دارد.

 

پربازدیدترین اخبار:

به شبکه های اجتماعی انجمن صادرکنندگان صنعتی معدنی و خدمات مهندسی بپیوندید.

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *