صادرات محصولات دانش‌بنیان ایرانی چگونه در جنوب‌شرق آسیا توسعه می‌یابد؟ -
22573
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-22573,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

۲۰ اسفند صادرات محصولات دانش‌بنیان ایرانی چگونه در جنوب‌شرق آسیا توسعه می‌یابد؟

نشست تخصصی صادرات محصولات دانش‌بنیان به کشورهای جنوب شرق آسیا با حضور فعالان این حوزه برگزار می‌شود.

در نشست تخصصی صادرات محصولات دانش‌بنیان به کشورهای جنوب شرق آسیا چگونگی توسعه تجارت بین‌المللی شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه محصولات دارو و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی بررسی می‌شود.

در این نشست رامین مصفا و شهرام عندلیب به عنوان نمایندگان مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری در کشور مالزی به ارائه خدمات خود برای توسعه صادرات شرکت‌های دانش‌بنیان در جنوب شرق آسیا می‌پردازند و گزارشی را ارائه می‌کنند.

فرصت‌های صادرات دانش‌بنیان محصولات سلامت به کشورهای جنوب شرق آسیا، خدمات بازاریابی صادراتی برای محصولات سلامت در کشورهای جنوب شرق آسیا و رویه‌های قانونی برای اخذ مجوز محصولات سلامت در کشورهای جنوب شرق آسیا از جمله سرفصل‌های این نشست تخصصی است.

در نیمه دوم نشست تخصصی صادرات محصولات دانش‌بنیان به کشورهای جنوب شرق آسیا، پرسش و پاسخ شرکت‌های دانش‌بنیان انجام می‌شود.

نشست تخصصی صادرات محصولات دانش بنیان به کشورهای جنوب شرق آسیا، ۲۱ اسفند ماه جاری در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.انجمن صادرکنندگان صنعتی ، معدنی و خدمات مهندسی

کانال تلگرامی : برای عضویت در کانال کلیک کنید

تلفن :۸۸۸۳۲۵۲۳ – فاکس ۸۸۸۴۴۷۰۳

ایمیل : infoexamie@gmail.com

وب سایت:www.examie.org

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: