تشکل تخصصی صادرات

اعضای محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و اتاق های بازرگانی سراسر کشور

به آگاهی می رساند، اتاق تهران در نظر دارد تا به دعوت اتاق های بازرگانی براتیسلاوا و وین یک هیات اقتصادی – تجاری متشکل از بازرگانان و صاحبان صنایع ایرانی را به سرپرستی جناب اقای علا میرمحمدصادقی، نائب رئیس اتاق تهران به همراه آقای دکتر بهمن عشقی دبیر کل اتاق از تاریخ یکشنبه مورخ ۲۱ لغایت جمعه ۲۶ آبان ماه سال جاری، به کشورهای اسلواکی و اتریش اعزام نماید.

زمینه های فعالیت هیات اعزامی، نساجی، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، صنایع خودروسازی و قطعات خودرو، معدن و ماشین آلات معدنی، نفت و گاز، صنایع نیروگاهی و انرژی های تجدیدپذیر، صنایع هواییِ سیویل، برق و الکترونیک، کشاورزی و صنایع غذایی، دارو و تجهیزات پزشکی و امور مالی و بانکی می باشد.

از کلیه اعضای محترم اتاق تهران و اتاق های بازرگانی سراسر کشور فعال در زمینه های یاد شده دعوت به عمل می آید تا جهت حضور در این هیات، فرم ذیل را به هر دو زبان فارسی و انگلیسی تکمیل و به همراه اسکن مدارک موردنیاز (مندرج در فرم ثبت نام) حداکثر تا روز شنبه مورخ ۱۵ مهرماه ۱۳۹۶ به آدرس ایمیل ارسال نمایند.

هزینه سفر:

 • مبلغ ۸۰ میلیون ریال: شامل ۵ شب اقامت و بلیت پرواز با کلاس اکونومی
  • در صورت درخواست بلیت با کلاس بیزینس مبلغ ۴۰ میلیون ریال به مبلغ فوق افزوده خواهد شد.
 • واریز تحت عنوان ودیعه سفر هیات اعزامی اتاق تهران به شماره حساب ۰۱۰۳۰۳۶۹۶۹۰۰۱ یا شماره شبای IR770170000000103036969001 بانک ملی شعبه آزادگان به نام اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران
 • مبلغ ودیعه فوق جهت خرید بلیت و رزرو هتل محل اقامت در طول سفر دریافت می گردد و هزینه دریافت ویزا، تسویه حساب با هتل محل اقامت و دیگر هزینه های شخصی مترتب با سفر، بایستی جداگانه و توسط فرد اعزامی پرداخت شود.
 • اعلام هرگونه تغییر از سوی فرد اعزامی در برنامه از پیش هماهنگ شده که منجر به پرداخت جریمه به آژانس هواپیمایی، هتل محل اقامت و … شود، در هنگام تسویه حساب از محل ودیعه متقاضی کسر خواهد شد.
 • تسویه حساب ودیعه پرداختی، ظرف حداکثر ۴۵ روز پس از بازگشت از سفر، با هماهنگی امور بین الملل و از طریق واریز به اطلاعات حساب اعلام شده از سوی متقاضی صورت خواهد پذیرفت.

برنامه پرواز (به وقت محلی):

تاریخ رفت: یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ مصادف با ۱۲ نوامبر ۲۰۱۷

 • پرواز با هواپیمایی اتریشی (OS874):
  • حرکت از فرودگاه امام خمینی به وین: ۱۷:۲۵
  • ورود به فرودگاه وین: ۱۹:۳۰

تاریخ برگشت: جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ مصادف با ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷

 • پرواز با هواپیمایی اتریشی (OS871):
  • حرکت از فرودگاه وین به تهران: ۲۰:۰۵
  • ورود به فرودگاه امام خمینی: ۰۲:۵۵ بامداد روز شنبه

> به شرکت های منتخب در هیات اعزامی از طریق ارسال ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد و جزئیات برنامه سفر نیز متعاقباً در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

> در صورت وجود هرگونه سوال، با واحد معاونت امور بین الملل اتاق تهران به شماره ۸۸۷۲۱۲۹۱ تماس حاصل فرمایید.

 

“توجه: فرم های ارسالی ناقص بررسی نخواهند شد.”

 

برای دریافت فرم ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

 

[button size=’medium’ style=” text=’فرم ثبت نام ‘ icon=’fa-paperclip’ icon_color=’#f6f500′ link=’http://examie.org/wp-content/uploads/2017/10/RegistrationForm.docx’ target=’_blank’ color=’#f6f500′ hover_color=’#003a62′ border_color=’#f6f500′ hover_border_color=’#003a62′ background_color=’#003a62′ hover_background_color=’#f6f500′ font_style=’normal’ font_weight=’700′ text_align=’center’ margin=’20’]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *