نشست مجازی "تجارت و سرمایه گذاری" > انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی
30445
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-30445,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
نشست مجازی "تجارت و سرمایه گذاری

09 خرداد نشست مجازی “تجارت و سرمایه گذاری”

نشست مجازی “تجارت و سرمایه گذاری

کنفدراسیون اتاق های بازرگانی و صنعت آسیا – اقیانوسیه (CACCI)، در تایپه، اقدام به برگزاری نشست مجازی “تجارت و سرمایه گذاری در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۴ ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ به وقت تهران نموده است. علاقمندان به شرکت در این نشست می توانند از طریق لینک زیر ثبت نمایند. 

https://zoom.us/webinar/register/WNeuWkUuqSL21UjgRy5taAw

گفتنی است نشست مذکور از سوی CACCI و به میزبانی انجمن همکاری اقتصادی بین المللی چین، تایوان (CIECA)، انجمن ملی صنعت و تجارت چین، تایوان (CNAIC) و انجمن واردکنندگان و صادر کنندگان تایپه (IEAT) به مناسبت پنجاه و پنجمین سالگی کنفدراسیون، برگزار خواهد شد.

در طی این نشست، اتاق های عضو CACCI در بنگلادش، تایوان و ویتنام از سازمانهای دولتی مربوطه دعوت می نمایند تا استراتژی های پساکوید خود را برای بهبود اقتصاد و رشد پایدار در کشورهای متبوع خود ببا سایر اعضاء به اشتراک بگذارند. همچنین از سرمایه گذاران خارجی در کشورهای مربوطه دعوت بعمل می آید تا پیرامون تجربه و عملکرد خود گفتگو نمایند.

 

دانلود فایل

 

برای انتشار مشکلات صادرات و پیگیری برای حل آنها، با ما در ارتباط باشید.

پربازدیدترین اخبار:

ابلاغ فرآیند بازرسی از کارگاه‌ها

همکاری‌های گمرکی و تجاری ایران و ارمنستان افزایش می‌یابد

راه حل بحران‌های اقتصادی ایران چیست؟

توصیه‌ هایی برای سرمایه‌ گذاری در بازار رمزارزها

ثبت نام واکسن کرونا

جدول قطعی‌های عصرگاهی برق پایتخت اعلام شد

 

به شبکه های اجتماعی انجمن صادرکنندگان صنعتی معدنی و خدمات مهندسی بپیوندید.

 تصویبنامه هیات وزیران برای حقوق گمرکی سال جدیدتصویبنامه هیات وزیران برای حقوق گمرکی سال جدیدتصویبنامه هیات وزیران برای حقوق گمرکی سال جدیدتصویبنامه هیات وزیران برای حقوق گمرکی سال جدید