تدوین ۱۴ طرح اقتصادی برای حل مشکلات کشور > انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی
27180
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-27180,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
ما می توانیم

14 تیر تدوین ۱۴ طرح اقتصادی برای حل مشکلات کشور

تدوین ۱۴ طرح اقتصادی برای حل مشکلات کشور در مجلس یازدهم

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، ۱۴ طرح اقتصادی برای برون رفت از این شرایط در مجلس آماده شده است.

به گزارش انجمن صادرکنندگان و به نقل از خبرگزاری مهر، احمد امیرآبادی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اولویت کار مجلس جدید را حل مشکلات اقتصادی مردم دانست و گفت: مجلس یازدهم در اولین قدم ۱۴ طرح اقتصادی را برای رفع مشکلات مردم آماده کرده است.

وی با اشاره به مشکلات ناشی از اعمال تحریم‌های ظالمانه آمریکا به مردم ایران گفت: اگرچه تحریم برای کشور برخی مشکلات را به همراه داشته، اما بسیاری از آنها را می‌توان با اتکا به ظرفیت‌های داخلی و مردم حل کرد.

امیر آبادی با تاکید بر نیاز کشور به تأمین ۵۰ میلیارد دلار ارز در سال گفت: اگر مدیریت خوبی برای صادرات به ۱۵ کشور همسایه صورت گیرد، سه برابر نیاز کشور به ارز در هر سال یعنی ۱۵۰ میلیارد دلار تأمین خواهد شد.

عضو هیأت‌رئیسه مجلس با اشاره به افزایش قیمت ارز در روزهای اخیر گفت: مردم در تنگنای شدیدی اقتصادی قرار دارند. به همین دلیل به دولت نسبت به ادامه این روند اخطار داده شده تا این مشکل را حل کند.

 

برای انتشار مشکلات صادرات و پیگیری برای حل آنها، با ما در ارتباط باشید

اخبار مرتبط:

اتاق ایران اولین دوره آموزشی “ارزش گذاری و جذب سرمایه” را برگزار میکند

ماموریت های وزارت صمت در سال جهش تولید

احصای مواردی از قانون بودجه سال ۱۳۹۹

لغو ممنوعیت صادرات اقلام کرونا

 

به پیج اینستاگرام انجمن صادرکنندگان صنعتی معدنی و خدمات مهندسی بپیوندید.

اینستاگرام انجمن صادرکنندگان