برگزاری سمینار خرید سازمان ملل - انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی
24088
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-24088,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
سمینار خرید سازمان ملل

04 دسامبر برگزاری سمینار خرید سازمان ملل

اتاق ایران و وزارت امور خارجه با همکاری سازمان ملل متحد در نظر دارند سمینار دو روزه ای با عنوان “سمینار خرید سازمان ملل” را در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۶ و ۲۰ آذر ماه جاری در محل اتاق ایران برگزار نمایند.

هدف از برگزاری این سمینار آشنایی تجار و تولید کنندگان ایرانی با نحوه ثبت شرکتها در سامانه خرید سازمان ملل جهت حضور در مناقصات منطقه ای و بین المللی سازمان مذکور می باشد. لازم به توضیح است که اداره خریدهای سازمان ملل با همکاریبرنامه توسعه ملل متحد (UNDP) مسئولیت خرید کالا و خدمات را از کشورهای در حال توسعه و کمتر توسعه یافته عهده دار می باشدو هر ساله طی حضور در کشورهای متقاضی و دیدار با تولیدکنندگان و تجار، نسبت به ثبت نام شرکتهای علاقمند به حضور در مناقصات سازمان ملل متحد در سامانه مربوطه اقدام می نمایند.

شایان ذکر است دفتر مذکور ضمن برخورداری از معافیت های وزارت خزانه داری آمریکا (مصون از تحریم ها) در بانک خاورمیانه ایران دارای حساب ارزی است و از این بابت شرکتهای ایرانی مشکلی برای دریافت وجه فروش های خود از بخش خرید سازمان ملل نخواهد داشت.

در پایان یادآور می شود، شرکتهای علاقمند به مشارکت در این سمینار می بایست مراتب حضور خود را به صورت کتبی و از طریق نمابر شماره ۸۸۸۲۵۱۱۱ به معاونت محترم بین الملل اتاق ایران اعلام نمایند.

ضمناً فهرست کالا و خدمات مورد نظر و برنامه سمینار به شرح ذیل می باشد:

فهرست کالا و خدماتی که سازمان ملل متقاضی خرید آنهاست، بدین شرح می باشد:

۱- خدمات حمل و نقل هوایی

۲- فرآورده های شیمیایی

۳- تهیه مواد غذایی

۴-بناهای پیش ساخته

۵- خودرو، قطعات و تجهیزات حمل و نقل

۶- تجهیزات پردازشگر الکترونیکی اطلاعات

۷- خدمات و تجهیزات مخابراتی

۸- خدمات معماری و فنی مهندسی

۹- خدمات فرواردینگ (حمل و نقل)

۱۰- تجهیزات تهویه و گرمایش هوا

۱۱- خدمات تعمیر و نگهداری ساختمان ها

۱۲- خدمات و تجهیزات ایمنی و امنیتی

برنامه سمینار:

ردیف تاریخ برگزاری ساعت برگزاری شرکت کنندگان ذینفع
۱ سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸ ۱۴:۳۰ شرکتهای مستقر در تهران
۲ چهارشنبه ۲۰ آذر ۹۸ ۱۴:۳۰ شرکتهای مستقر در شهرستانها