تسهيلات لازم براي توسعه همكاري با كشور نيجريه - انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی
16087
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16087,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

16 آبان تسهیلات لازم برای توسعه همکاری با کشور نیجریه

«اولشگون آولوو» رئیس شورای توسعه صادرات نیجریه در راس هیاتی تجاری سه شنبه ۱۱ آبان وارد تهران نیجریهشد و به منظور تقویت روابط و تشویق و توسعه همکاری‌های تجاری تهران و ابوجا با «مجتبی خسروتاج» قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران دیدار و گفت و‌گو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، در جریان این سفر تفاهم‌نامه همکاری بین طرفین به امضا رسید که بر اساس آن همکاری در زمینه های مختلف مورد تاکید قرار گرفت.

این تفاهم‌نامه در راستای علاقه‌مندی دو دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری فدرال نیجریه مبنی بر توسعه روابط و همکاری‌های اقتصادی فیمابین و بر اساس تفاهمات پنجمین اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور منعقد شده و به امضای «مجتبی خسروتاج» قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران و «اولشگون آولوو» رییس شورای توسعه صادرات نیجریه رسیده است.

آولوو در راس هیاتی تجاری سه شنبه ۱۱ آبان وارد تهران شد و به منظور تقویت روابط و تشویق و توسعه همکاری‌های تجاری تهران و ابوجا با خسروتاج دیدار و گفت و‌گو کرد.

در جریان این سفر تفاهم‌نامه همکاری بین طرفین به امضا رسید که بر اساس آن همکاری در زمینه‌های مختلف مورد تاکید قرار گرفت.