نمایشگاه اکسپو 2017 اندونزی از تاریخ 29 شهریور تا 1 مهر ماه سال 96 - انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات
17238
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-17238,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

۱۷ مرداد نمایشگاه اکسپو ۲۰۱۷ اندونزی از تاریخ ۲۹ شهریور تا ۱ مهر ماه سال ۹۶

نمایشگاه اکسپو ۲۰۱۷ اندونزی با موضوع تجارت و توسعه از تاریخ ۲۹ شهریور لغایت ۱ مهر ماه ۱۳۹۶ در مرکز همایش های جاکارتا (JCC) برگزار می گردد.

این نمایشگاه که توسط سفارت اندونزی در تهران طی یادداشت رسمی به وزارت امور خارجه اعلام شده و به سازمان توسعه تجارت نیز رونوشت داده شده، از تاریخ ۲۰ الی ۲۳ سپتامبر در محل نمایشگاه های JCC) Jakarta Convention center) در شهر جاکارتا برگزار می شود. از این نمایشگاه بعنوان دروازه ای به اطلاعات محصولات، خدمات، فرصت های تجاری و پروژه های سرمایه گذاری، از بخش های مختلف اقتصادی اندونزی یاد شده است. در این برنامه در کنار نمایشگاه مذبورر، همایش ها، سمینار ها و سایر فعالیت های جانبی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه توسط رئیس جمهور اندونزی افتتاح شده و شرکت های دولتی، شرکت های زیر مجموعه دولت های محلی و نیز شرکت های خصوصی داخلی و بین المللی در آن مشارکت خواهند داشت.

علاقمندان برای اطلاعات بیشتر می توانند با کمیته برگزار گننده این نمایشگاه از طریق شماره ها و آرس های زیر تماس حاصل نمایند:

تلفن: ۳۴۴۰۱۴۱ ۲۱ ۶۲+  و  ۵۳۰۳۱۱۱ ۲۱ ۶۲+

موبایل: ۸۱۳۸۰۰۰۶۷۴۱ ۶۲+  و   ۸۹۶۳۱۹۲۹۷۹۲ ۶۲+

ایمیل: Info@ibedexpo.com و  bms@ibsexpo.com

وبسایت: www.ibedexpo.com

 %d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: